موسسه طیبات
موسسه تحقیقات و آموزش فقه اقتصادی

دیدار رئیس دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه از مؤسسه فقه اقتصادی طیبات

حجه الاسلام و المسلمین حسن بهاری قراملکی از مؤسسه فقه اقتصادی طیبات دیدار نمودند.

دیدار رئیس دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه

روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۹، حجه الاسلام و المسلمین بهاری، رئیس دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه از مؤسسه فقه اقتصادی طیبات دیدار کردند.

در این دیدار، ابتدا حجه الاسلام و المسلمین عبادی، مدیر محترم مؤسسه طیبات گزارشی از مجموعه‌ فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مؤسسه و پایگاه هدایت علمی و تربیتی طیبات ارائه دادند. و ظرفیت و توانمند‌ی‌های مؤسسه را جهت همکاری با مرکز امور نخبگان علمیه بیان داشتند.

حجه الاسلام و المسلمین بهاری نیز ضمن استقبال از طرح‌های نخبه‌پروی در زمینه فقه اقتصادی، آمادگی دفتر امور نخبگان را جهت حمایت از طلاب معرفی شده از سوی این مؤسسه و نیز طرح‌های آموزشی آن اعلام نمود.

در ادامه ایشان نیاز به توانمند‌سازی در زمینه‌های تخصصی مانند بانک و بورس و بیمه و بازاریابی شبکه‌ای و رمز ارزها را برای نخبگان حائز اهمیت دانستند. و ابراز نمودند: مؤسسه طیبات می‌تواند نقش مهمی در زمینه آموزش و مشاوره نخبگان داشته باشد و نیز با بهره‌مندی از ظرفیت‌های نخبگان می‌تواند زمینه‌های پژوهشی را خود را توسعه بخشد.

در پایان دیدار در مورد شیوه ارتباط و استفاده از نخبگان جهت مشارکت آن‌ها در مسائل اقتصادی جاری کشور، و برگزاری رویدادهای مشترک با سایر مراکز تخصصی و نیز آموزش اساتید سطوح عالی گفتگویی به عمل آمد و قرار شد همکاری‌های لازم در این زمینه‌ها صورت پذیرد.

https://tyb.ir/?p=26112=لینک کوتاه خبر