موسسه طیبات
موسسه تحقیقات و آموزش فقه اقتصادی

برگزاری هفتمین دوره «تربیت مدرس فقه بازار»

مؤسسه فقه اقتصادی طیبات با همکاری سازمان بسیج اصناف کشور در شهر مقدس قم برگزار کرد.

هفتمین دوره کاربردی تربیت مربی فقه بازار از تاریخ ۲۸ خردادماه لغایت ۳۰ خردادماه ۱۴۰۲ به مدت ۳ روز توسط موسسه فقه اقتصادی طیبات با همکاری سازمان بسیج اصناف سراسر کشور در شهر مقدس قم با حضور جمعی از طلاب از سراسر کشور برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جواد عبادی، مدیر مؤسسه و پایگاه هدایت تحصیلی فقه اقتصادی طیبات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه اظهار داشت:

مطابق بند «ن» ماده (۳۰) قانون نظام صنفی است که به صراحت آمده؛ تمامی اصناف کشور برای اخذ پروانه کسب یا تمدید آن باید به مدت ۲۴ ساعت در دوره‌های آموزشی اتاق اصناف شرکت کنند.

استاد حوزه علمیه افزود: یکی از مواد درسی این دوره آموزشی، درس «احکام معاملات» است که مطابق قانون مزبور این درس به مدت ۶ ساعت توسط مربیان سازمان بسیج اصناف در سراسر کشور آموزش داده می‌شود.

این مربیان که عمدتا روحانیون سطح ۲ و ۳ حوزه هستند برای اخذ مجوز تدریس باید در دوره‌های آموزشی بدوی و دانش‌افزایی شرکت کنند که این دوره‌ها در شهر مقدس قم و از سوی مؤسسه و پایگاه هدایت تحصیلی فقه اقتصادی طیبات با همکاری بسیج اصناف کشور می‌شود.

هفتمین دوره کاربردی تربیت مربی «فقه بازار» با حضور ۱۳۰ نفر از طلاب مستعد از سراسر کشور به مدت سه روز از روز شنبه مورخه دوشنبه ۲۸ خردادماه تا روز سه شنبه ۳۰ خردادماه در شهر مقدس قم برگزار گردید.

      تصاویر دوره های قبلی دوره تربیت مربی فقه اصناف

لینک خبر در خبرگزاری حوزه: https://hawzahnews.com/xcjKx
لینک کوتاه خبر: https://tyb.ir/?p=28942